İnşaat

Kurululuşundan bugüne, dinamik yapılanması içinde sürekli olarak büyüyen, finansal gücü ve uygulamalarındaki toplam kalite prensibi ile Türkiye’de pek çok projeyi başarı ile tamamlamıştır.

BİOMED insanı ön planda tutan, yüksek kaliteye inanan ve çağdaşlığa önem veren anlayışı ile bugüne kadar konut, yurt binaları, endüstriyel tesisleri anahtar teslim olarak tamamlamıştır.

Resmi ve özel sektöre ait alt yapı ve üst yapı inşaat işleri, anahtar teslimi fabrika inşaatları, toplu konut inşaatları, özel konut inşaatları ve villalar, şehirler arası yollar ve şehir içi yol inşaatları, cami inşaatları, yurt inşaatları, üniversite inşaatları, okul inşaatları da BİOMED’in başarı ile tamamladığı işler arasındadır. Halen yurtdışı ve yurtiçinde konusunda bir ihtisas firması olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Finans gücünü, topluluk içersindeki diğer şirketlerin faaliyetleri ve yatırımlarına da yönlendiren, taahhüt sektörünün yanı sıra inşaat ve diğer imalat sektörlerinde de aktif olarak rol almaktadır.

 

Kuruşuluşumuzdan bugüne izlediğimiz gelişmelerin ışığında, sektörde seyreden ekonomik değişikliklerde ve zorlu koşullarda dahi büyümesini sürdüren Türkiye ekonomisine katkıda bulunmayı amaç edindik.

Şirket hedeflerini gerçekleştirme amacına yönelik hareket eden çalışanlarımız ile yüksek performansa sahip bir organizasyon yaratmaktayız. Sürekli yenilik ve mükemmelliğin entegrasyonu ile hizmet kalitemiz ve müşterimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmak en önemli vizyonumuzdur.

Başarımızı sektörde çıtayı sürekli yükselten heyecanımıza ve siz değerli dostlarımıza borçluyuz.

Ürettiği tüm yapılarda insan olgusunu ön planda tutan, birçok önemli projeyi teslim tarihinden önce başarıyla tamamlamıştır. Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü kadrosu ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Etkiyici mimari yapısı ile çevre dostu projelerini hayata geçirmeye devam eden Biomed kurulduğundan itibaren  birçok farklı şehirde; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli birçok projeye imzasını atmıştır.

Avrupa standartlarında geliştirilen projelerde; deprem simülasyonlarına, rüzgar testlerine ve zemin etütlerine önem veren, tüm projelerinde güvenliği, yeşil alanları ve kolay ulaşımı ön planda tutarak avantajlı yaşam alanları sunmaktadır. Her projesinde kendine özgü yüksek performansını sergileyen, konut, ofis ve tesis inşaatlarında uzmanlaşarak; projelerini uzmanlık, üstün kalite, ileri teknoloji, yenilenebilir enerji ve teknik hizmetle desteklemektedir.